Poslední díl
iprima.cz VyvoleníNeuveřitelné! Podívejte se na online videa, co se odehrálo ve vile Vyvolených. Holky opět blbly, kluci zase pili. Ale co se odehrálo tento den, to nemá obdoby. Podívejte se na to, co jste v televizi možná přehlídli a byste opravdu měli vidět. Podívej se – iprima.cz Vyvolení

Jako moderátoři zůstávají oblíbená Tereza Pergnerová, Libor Bouček a moderátorka noční show Agáta Hanychová Prachařová.

Vyvolení se mohou na obrazovkách objevit už 10.8.2013 a budou trvat až do Vánoc 2013. Do show se přihlásilo přes 5 000 lidí, kterým nebude vadit, že celý národ je bude pozorovat.

Z burváru uniklo, že do VyVolených míří slavný indián z pořadu Farmář hledá ženu, Ornella Štiková nebo ochránce Ivety Bartošové Josef Macura. Jestli se tyhle informace potvrdí a uvidíme tyhle lidi ve vile, tak to bude určitě fičáááák.

Lidi ze třech kandidátů vždy pomocí SMS vyberou jednoho, kterého pošlou do vily. Až se vila naplní, začnou soutěžící každou sobotu po jednom vypadávat. Kdo zůstane vyhrává. Je nutno podotknout, že po několika měsících v uzavřeném prostoru na lidi začně padat deprese a objeví se ponorková nemoc. To ale nebrání, aby se lidé stali noví Vyvolení.

Pokud Vám uteklo jedno video a chcete se podívat, najděte se ho v seznamu nejoblíbenějších videí. iprima.cz Vyvolení

««« Předchozí text: Sígři ve výslužbě online zdarma Následující text: Křižovatky života Prima online »»»

| 22. 7. 2013 Po 20.27 | Prima tv archiv | 10805x

reaguj[1] VYVOLENI
VERA mejl 3. 9. 2013 Út 15.29

VYVOLENI JSE MI MOC LIBI HLAVNE KDYZ JSE HADAJ TO JE PEKNI :-)

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|