Poslední díl
Křižovatky života Prima onlineKřižovatky života aneb Neuvěřitelné rodinné problémy. Viděli jste tento pořad na Primě v pondělí večer ? Skvěle zahrané role lidí, nepřehrávání situací a skvělé herecké výkony. :-) :-) :-) Neviděli ? Podívejte se na Křižovatky života Prima online

V prvním díle jste mohli vidět maminku, která odjela s přítelem na dovolenou a své děti nechali s nejstarším dítětem a to teprve 15ti letou holkou. Zasáhla sociálka, partner se s ní rozešel. Nezbyly jí děti ani přítel. Jak situaci vyřeší ? Bude brečet ? Jakou má naději ?

V dalším díle uvidíte mladou matku v pubertě, která nezvládá vůbec své dítě. Podívejte se, zda zasáhnou rodiče a úřady a zda mladá maminka dostane rozum.

Křižovatky života tv Prima Vás zasáhnou na každé téma. Podívejte se na prima fotky nebo Křižovatky života epizody, které uvidíte.

Neuvěříte, že se dá zažalovat dcera, kterou zažaluje nezaměstnaný otec kvůli tomu, že ji v mládí živil a teď chce po ni peníze zpět.

Uvidíte matku bezdomovkyni, která nechce změnit svůj život, ale pořád otravuje rodinu o peníze. I když mamince pomáhali, chce si žít svůj život ale z rodinných peněz.

Kam až dokáže zajít dětská obezita. Jak se na toto téma poperou rozvedení manželé? Maminka je ráda, že dětem chutná, otec má velký strach, že děti váží ještě více než on sám.

Sledujte neuvěřitelné příběhy Křižovatky života Prima online. V archivu si můžete vybrat díl, který Vás nejvíce zajímá a který vám utekl. A co říkáte na výkony herců? Nevadí Vám, že herci přehrávají a že celý pořad je díky těmto výkonům poněkud umělý ?

««« Předchozí text: iprima.cz Vyvolení Následující text: Vyvolení 2013 Volba »»»

| 12. 8. 2013 Po 21.16 | Prima tv archiv | 8432x

reaguj[1] To je sranda
šárka 12. 8. 2013 Po 21.21

To myslí Prima vážně? Jsem zvědavá jaká bude tato diskuse ! Křižovatky života od TV Prima je opravdu zvláštní formát pořadu. Přehrávané herecké výkony na které si nikdo nikdy nezvykne. Až uvidíte nějaké epizody tohoto seriálu tak se nad výkony herců opravdu zasmějete !

reaguj[2] neuvěřitelné
lea mejl 22. 8. 2013 Čt 20.28

Se sledováním křižovatek mám problém. Téma mne zajímá vždy,ale herci kteří přehrávají mi vadí a to hodně. Díl s matkou alkoholičkou a dcerami jsem nedokoukala do konce. Bylo mi špatně…A to doslova.Neuvěřitelný křik,nepořádek v bytě matky umělae vytvořený-vyhození matky z auta. Dcera má matku ale ráda-to řekla až nakonec. A ta mladší??divné dítě,vyměnila matku za tetu-ale původně od matky nechtěla. Pro toho,kdo jako já toto prostředí dobře zná ze své rodiny,je to vše trochu mimo mísu.Rozhodilo mi to nervy.Momentálně běží díl o obezitě dětí,zase křik a nesmysly…není zbytečné toto natáčet? Leona. :-(

reaguj[3] Skvělé
Shery mejl 29. 8. 2013 Čt 23.08

Mám opačný názor, seriál mě nadchl, dokumentární zpracování a výkony neherců dodávají příběhům na syrovosti. Připadá mi, že vidím obyčejné lidi a jejich trápení. Po každém dílu si uvědomím, že za každými dveřmi by se mohl odehrávat podobný smutný příběh. Dávám plus tvůrcům. Uhlazených limonádovách seriálů s perfektními hereckými výkony mám plné zuby.

reaguj[4] Hrozné
Sachmet mejl 6. 9. 2013 Pá 09.26

Souhlasím s tím, že témata seriálu jsou velmi zajímavá, ale výkony herců – neherců celý seriál degradovali na úplný brak. Některé jejich výkony u mě vyvolávají smích a některé odpor a to by určitě tenhle typ pořadu neměl. Prima měla dobrý záměr, ale realizace se jim vůbec nepovedla. Dokonce se mi zdá, že některé účastníky poznávám z jiného projektu Primy, Prostřeno. Díl, kde byl otec rodiny zavislý na modelech letadel a neohlížel se na rodinu, měl úplně najivní konec. Emoce matky, kde rodině hrozí exekuce a nejistá existence celé rodiny, nebyly vůbec žádné. Celý díl mi lezl na nervy. Primo, to se ti vážně nepovedlo, peníze na tenhle seriál se dali investovat určitě lépe.

reaguj[5] kolik dilu to mka prosim
jan mejl 9. 9. 2013 Po 09.49

dobrý den nevite nahodou kolik dilu to ma křižovatka života děkuju :-)

reaguj[6]
Jitkaze mejl 10. 9. 2013 Út 16.50

[3] Shery:Souhlasím s Shery ,seriál se mi moc líbí a hodně mě mrzí,že to přeřadili na tak pozdní hodinu( pro mě )a dali tam Vyvolené…

reaguj[7]
vie 16. 9. 2013 Po 10.20

[1] šárka: Seriál, příběhy – super… U ostatních dílů i ty „herecké výkony“ ušly… Ale díl č. 11 – no to je katastrofa. To obsazení.. Matka naprosto šílená, čekala jsem, že tam snad umře v přímým přenosu, otec taky děs a bohužel ani dcerka nehrála nijak dobře… To se fakt nepovedlo. Děs! :-D

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|