Poslední díl
Xfactor 2014 online archiv castingyNa jaře nasadí televize Prima a slovenská televize Joj pěveckou soutěž Xfactor 2014. Online můžete sledovat castingy Xfactor 2014. A tento rok mají možnost výherci vyhrát největší částku v historii pěvecké soutěže. Víte všechno mezi prvními !

Podívejte se na to nejzajímavější ze show Xfactor 2014 online archiv castingy

Castingy do pořadu probíhají 18 a 19 ledna 2014 v 8 českých městech ( Ústí nad Labem, Praha, Liberec, Brno, Olomouc, Ostrava, Plzeň a Jihlava ). Kdo postoupí přes základní porotu, může se dostat až před televizní obrazovky. V pořadu není porota, ale 4 koučové, kteří si vyberou svůj tým soutěžících zpěváků, které se snaží trénovat a podporovat.

Výherce téhle série xfactor 2014 vyhraje částku 200 000 eur, což je více než 5 000 000 milionů korun. Taková částka se ještě ve zpěvácké historii nevyhrála. Kdo umí zpívat, může vyzkoušet štěstí. Není důležité vyhrát, ale zaujmout lidi a poté můžete rozjet svou solovou dráhu, i když jste v pořadu nevyhráli. Do pořadu se mohou přihlásit zpěváci, zpěvačky i skupiny.

Která pěvecká soutěž se Vám nejvíce líbí ?

Pořad by měl moderovat po delší pauze Leoš Mareš. Porota se ještě tají, ale ze zákulisí proniklo, že porotci za Česko by mohli být Vojta Dyk nebo Lucie Bílá. Za Slovensko Mária Čírová a Celeste Buckingham. Uvidíme, kdo nakonec v porotě zasedne, vše je ještě v jednání.

Pokud chcete vidět nějakého zpěváka, podívejte se na Xfactor 2014 online archiv castingy a najděte si jeho jméno v archivu. Nabízíme Vám momentky všech zúčastněných zpěváků, kteří okouzlili i neokouzlili porotu.

Iveta Čermáková je zatím jedna z nejvýraznějších postav z x factoru. Nicméně pohužel z negativního pohledu. Iveta se s porotou hádala, že zpívat umí a že chodila na konzervatoř. Porota byla z jejího zpěvu naprosto vedle. Podívejte se sami …

Poslední díl – Xfactor 2014 online archiv castingy

mujxfactor.cz

««« Předchozí text: Očima Josefa Klímy email kontakt Následující text: Hotel Čtvrtá hvězda ke shlédnutí poslední díl »»»

| 19. 1. 2014 Ne 12.22 | Prima tv archiv, Poslední díl | 1391x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|