Poslední díl
Seriál První krok online NovaSkvělý seriál z prostředí taneční školy. Ponořte se společně s mladými lidmi do jejich trápení s novou taneční školou. Vtančete do seriálu každou středu v 20.00 na televizi Nova. Udělejte Seriál První krok online Nova.

Tomáš se chce dostat do taneční školy. Jenže přes podrazy svých budoucích kamarádů to prostě nezvládne. Nejenže ho opijí, ale skončí i vysoko na ruském kole. Ale díky svému důvtipu, kdy se vloupá do školních kolejí a ukáže své taneční vystoupení, na které se poctivě připravoval. Celá kolej je nadšená a paní ředitelka ho nakonec přijde do prvního ročníku taneční školy. Jak se bude Tomáši Doubravovi (Filip Cíl) ve škole dařit? Zamiluje se? Budou mu podkopávat nohy ?

Ve druhém díle jsou všichni po prvním dnu pořádně unaveni. Navíc dostávají těžké úkoly. Pro některé je problém zahrát scénu úplně bez oblečení. Tomáš nemůže z finančních důvodů zaplatit školné, má strach, že ho vyhodí.

Hlavní nepřítel Tomáše je DJ Rockstar (Dominik Turza), kterého můžete znát z talentové soutěže televize Nova, kdy vystupoval jako tančící smrtka – kostra.

Kromě méně známých lidí, které Nova nabrala v talentových soutěžích, hrají i známé osobnosti – Světlana Nálepková učitelka zpěvu, Pavel Kříž jako učitel herectví, Veronika Žilková jako ředitelka taneční akademie.

Hrají: Jan Cina, Přemysl Pálek, Linda Pokorná, Veronika Žilková, Pavel Kříž, Klára Issová, Pavla Ptáčková, Oldřich Navrátil, Světlana nálepková, Michal Kavalčík, Oldřich Vlach, Ruda z Ostravy

Seriál pro mladé režíroval legendární Jiří Vejdělek.

Sledujte seriál Seriál První krok online Nova – poslední díl

««« Předchozí text: 168 hodin Následující text: Černé ovce archiv kontakt »»»

| 29. 2. 2012 St 00.05 | NOVA Tv | 13461x

reaguj[1] nejde to pustit
kristyna mejl 1. 3. 2012 Čt 14.45

na seriál ordinace koukam pravielně ,jeden den jsem nemohla koukat tak sem se šla podívat na net a tam to nejde pustit tak mi řekněte, jak se na to mam podívat?

:-x :-x
reaguj[2] nevím co mám dělat!!
denisa došková mejl 22. 3. 2012 Čt 08.11

na první krok…se koukám pravidelně a jednou sem to bohužel nestihla prosím řekněte mi, kde si to mám pustit tenhle dí mně docela zajímal byl to díl 6!!!
:-? :-? :-( :-( ;-) ;-) 8-O 8-O

reaguj[3] kde ho mám hledat ???
deniska mejl 5. 4. 2012 Čt 10.08

prosím vás nevíte kde seženu první krok 6 epizodu prosím poraďte mi :-( :-x :-| :-?

reaguj[4] seriály
marie.jasencakova mejl 11. 4. 2012 St 18.29

nevím proč jste dělali tomuto kanálu takovou reklamu, ale žádný seriál nejde spustit, tak nevím kde je chyba :-?

reaguj[5]
lenka 26. 4. 2012 Čt 11.42

ahoj lidičky předem se omluvam za chby a vim kde mužete najít své hledané díli do vyhledavače napište uložto ono se vam to ukaže napíšete do ikony první krok a muže te si to stahnou do počítače všechni díli :)

reaguj[6] První krok
Lea mejl 2. 5. 2012 St 17.14

První krok je supéér … :-D ale neviděla jsem 4. díl … nevíte kde si ho mám pustit ?? :-P PS: Ordinace je taky supéér …! 8-) ;-)

reaguj[7] fakt hustej první krok
nela kozlerova 6. 5. 2012 Ne 19.13

prví krok je fakt hustej.koukám se na něj každou středu.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|