Poslední díl
Farmář hledá ženu na primě 2012Konečně přichází druhá řada oblíbeného pořadu farmář hledá ženu. Sledujte jak si soukromý zemědělec vybere na svou farmu tou správnou ženu – farmářku. Sledujte jejich příběhy každé pondělí v 20.50 na Primě. Farmář hledá ženu na primě 2012

Sledujte jejich společné příhody od podzimu do zimy, kdy se do sebe více zamilují nebo některé dvojce se opustí. Tipněte se, komu vztah vydrží a kdo se rozejde s hádkou.

A kdo bude hledat farmářku? Stanislav Sekanina – starý dědek, který by chtěl mladou ženu. Divím se, že mu tak „sličné holky“ dají vůbec pusu. Tohoto farmáře si holky rozhodně nevyberou a nebudou chtít s ním být !!!!
Michal Frič – nejmladší farmář. Má služné hospodářství a možná s ním nějaká farmářka bude. Vypadá rozumně i inteligentně. Pokud se bude rozhodovat hlavou může najít štěstí.
Indián Honza Pokorný – farmář Honza byl bulvárem probraný skrz na skrz. Na konec stačí dodat, že Honza už svou farmářku našel, i když to není farmářka z pořadu. Prostě si našel sám od sebe.
Jiří Čoček – nejhodnější človíček na světe, vychován podle starých zásad, se kterými nemůže v dnešním světe přežít. Poprvé v pořadu dal holce pusu a bylo vidět, jak je nervozní. I když se holky o něho před televizí perou, ve skutečnosti ho bohužel chtít nebudou. Ale třeba se mu zadaří, když ho uvidí nějaká fanynka přes televizi.
Jan Beran – tak takto vypadá pravý farmář. Práce se nebojí, není prasátko a myslím si, že je to obyčejný člověk. Doufám, že si najde hodnou ženu, která mu bude s farmou opravdu pomáhat.

Pořad uvádí roztomilá Laďka Něrgešová, které moderovala již první sérii pořadu Farmář hledá ženu.

Často jsou farmáři rozvedení, mnozí hledají již třetí či čtvrtou ženu. Opravdu takové lidé mohou se svou budoucí farmářkou vydržet na do smrti ?

Farmář hledá ženu na primě 2012

««« Předchozí text: Česká 30 online archiv Následující text: Hotel Paradise prima soutěž »»»

| 5. 3. 2012 Po 19.22 | Prima tv archiv | 7064x

reaguj[1] stojíte za...........
Sim mejl 15. 5. 2012 Út 08.12

Souhlasím s „doma netmejlem“ – klikám tady dokola jak idiot a nic!! Tak když teda něco spustíte a pyšníte se s tím, mělo by to i fungovat, taky jsem tu naposled, a už nikdy více.........ztráta času je to tady. SBOHEM a šátek 8-O :-x

reaguj[2] jak?
andrea mejl 22. 5. 2012 Út 18.41

prosimvás jak tam mam najít video na farmář hledá ženu 8-O 8-O

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|