Poslední díl
Černé ovce archiv kontaktPořad Černé ovce vyřeší vaše problémy za vás. Nebo vám aspoň poradí, jak daný problém vyřešit. Stojí na straně spotřebitele a úspěšně ho brání. Jak se bránit reklamacím. Jaká máte práva a povinnosti? Musíte mít originální krabici od výrobku? Poradíme vám. Sledujte Černé ovce archiv kontakt každý všední den kolem 17.30 na ČT1.

Předváděcí akce, častý byznys pro podnikavce, hořké utrpení pro důchodce. Vyplatí se koupit předražené zboží na předváděcí akci ?
Řemeslník před výměnou oken vzal peníze. Okna nevyměnil, peníze nevrátil a zmizel. Musí se vždy dávat řemeslníkovi záloha ?

Černé ovce testy

Testujeme za vás(společně s časopisem dTest) i nejrůznější výrobky, abysme zjistili, který je nejlepší a který je pro vás pohromou. Podívejte se jak dopadly testy kuřat, kečupů, krabičkových diet, másel, vrtaček, termohrnků, pracích prostředků, piva, rybích prstů či jablečných moštů. Moc příznivé výsledky pro vás nemáme. Často narážíme na potraviny a výrobky, které jsou šizeny.

Pořad Černé ovce uvádějí dva moderátoři Iveta Fialová a zkušený profesionál Vlado Štancel.

Všechny testy a reportáže naleznete na Černé ovce archiv kontakt

««« Předchozí text: Seriál První krok online Nova Následující text: Česká 30 online archiv »»»

| 1. 3. 2012 Čt 19.23 | Česká televize archiv | 3170x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|