Poslední díl
Živě na Jedničce moderátořiPo ranním zpravodajském pořadu Studio 6, poledním pořadu pro ženy Sama doma přichází další online lifestylový pořad Živě na Jedničce. Pořad uvádějí moderátoři Petr Rajchert a Gabriela Lefenda a Monika Brindzáková s Honzou Musilem. Živě na Jedničce se vysílá každý všední den od 14.00 až do 16.30. Spojte se živě s pořadem Živě na Jedničce nebo se podívejte na poslední díl.

Každý všední den se dozvíte zajímavé informace, seznámíte se se známými hosty. Uvidíte bratry Neckářovi , skupinu No Name, Romane Skamene a další. Pořad je vysílán živě.

Minulý týden jsme mohli vidět zajímavosti o výrobcích z hlíny, zahrát si s vláčky i badminton. Jak správně muškařit a jaké novinky vás čekají v České televizi. Dvou a půlhodinový pořad je opravdu nabitý. Nechybí ani soutěž o zajímavé ceny a spousta písniček. Během pořadu můžete pokládat otázky i hostům ve studiu, kteří závěrem pořadu na otázky odpoví.

SMS soutěž – zúčastněte se SMS soutěže a ke konci pořadu vyhrajte společenskou hru, knihy nebo DVD. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a poslat SMS za 9 Kč.

Který pořad se vám nejvíce líbí ? Hlasujte !!!!

Který z těchto pořadů sledujete NEJČASTĚJI ?

Moderátoři:
Gabriela Lefenda
Petr Rajchert
Monika Brindzáková
Honza Musil
Tomáš Grohregin – redaktor
Pavel Horký – redaktor
Gabriela Juránková – moderátorka zpráv
Tomáš Vzorek – moderátor zpráv
Petra Polzerová – moderátorka zpráv

Živě na Jedničce

««« Předchozí text: Seriál Druhý dech online Následující text: Sama doma Česká televize online archiv »»»

| 11. 1. 2012 St 11.03 | Česká televize archiv | 2538x

reaguj[1]
Janicka 17. 1. 2012 Út 20.15

Honza Musil je fajn, i Lefenda. A soutěžím každý den :-)

reaguj[2] PROSBA
Josef Zackl mejl 17. 3. 2012 So 21.48

Jde o vysílání ze dne 14.3 .012. odpolední návštěva na ,,živě na jedničce,, Host p.Stanislav Procházka-sbírání JEANS -RIFLÍ. Jsem též sběratel 30 let. Ohodnocený v knize rekordů a pod. Rád bych si předal informace a.t.d. Je -li možno kontakt ,byli by chom určitě oba rádi. Josef Zackl KRATONOHY 12 503 24 děkuji

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|