Poslední díl
Pevnost Boyard Prima CoolKonečně jsme se dočkali. Televize Prima Cool začala vysílat oblíbenou soutěž Pevnost Boyard. Do pevnosti Boyard se sjíždějí soutěžící z celého světa, aby vyzkoušeli adrenalin a vyhráli nějaké peníze. Uvidíme v soutěži i Čechy ? Uvidíme …

Zatím se koukněte na epizody, které běží v televizi – Pevnost Boyard Prima Cool

Pořadem provází sympatická blondýnka, věčně naštvaný Boyard, mrňaví Paklíč a Pačesem a další obyvatelé pevnosti.

Účelem hry je získat několik klíčů (většinou 5), kterými se otevřou dveře do pokladnice. Aby získali poklad, je potřeba získat pomocí indicií hledané slovo. To potom sestaví na podlaze a pokud je správné, získávají slíbený poklad. Soutěž se ale časově omezena 45 minutami a navíc při získávání klíčů může člověk upadnout do vězení.

Soutěž je napínavá i z toho důvodu, že v každém kole se vyskytují jiné disciplíny. Během hledání indícií je nutno překonat strach a adrenalin, protože disciplíny jsou opravdu adrenalínové. Skočit z pevnosti Boyard na laně, najít mezi pavouky či hady indícii nebo být vystřelen z pevnosti Boyard na laně. Mezitím, ale musí usilovně přemýšlet, aby přišli na soutěžní heslo.

Prima Cool zařadila Pevnost Boyard (Fort Boyard) do programu na každý všední den na 19.30. Kdo z vás ji sleduje pravidelně ? Pevnost je dlouhá 61 metrů, široká 31 metrů a vysoká přes 20 metrů. Od roku 1990 se v ní natáčí televizní soutěže.

Pevnost Boyard Prima Cool -------------- přehled epizod

««« Předchozí text: S italem v kuchyni recepty Následující text: www.primaplay.cz »»»

| 7. 4. 2012 So 18.15 | Prima tv archiv | 2697x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|