Poslední díl
Farma Tv NovaNová reality show FARMA je tady. Vysílat se bude na TV Nova a bude to stát opravdu za to !!!

Několik odvážlivců opustí své domovy a budou bydlet na samotě na farmě, kde neteče voda, nepůjde elektřina … . A kromě toho, že se musí postarat o sebe se musí postarat i o zvířata. Zvládnou lidi z města vykrmit prase a posléze ho i zabít a sníst ? Nebude to pro ně velký šok ? Sledujte nejzajímavější show, plnou emocí a hádek !!! Farma Tv Nova video

A pořad bude moderovat Tereza Pergnerová !!!

Nejhorší bude pro všechny farmáře se obejít bez kontaktu z okolím (žádné mobily ani televize). Obejít se budou muset ale i bez elektřiny, tekoucí vody, pohodlné toalety, topení … .

Farmář týdne bude mít své vlastní bydlení a bude rozhodovat o tom, kteří dva soutěžící budou sluhové. Sluhové musí Farmáře týdne poslouchat a plnit jeho úkoly, starat se o ostatní soutěžící. Navíc nesmí „jako sluhové“ jíst s ostatníma ani spát. Budou spát ve stodole. Na konci týdne se vybere jeden sluha, který si zvolí duelanta. Utkají se v disciplíně a poražený odchází.

Zajímavosti, které jste neviděli v televizi klikni – Farma Tv Nova

A Terezka Pergnerová se na moderování už moc těší. A řekněme si upřímně, dokáže se do pocitů soutěžící vcítit a potom začínají ty pravé emoce.

Zvířátka na Farmě: Na farmě budou žít slepice a husy, prasátka, ovce, krávy, kůň a další zajímavá zvířátka.

Soutěžící na Farmě: Na Farmě bude bydlet 12 lidí, kteří budou postupně farmu opouštět. Poslední člověk, který na farmě zůstane vyhrává. Čím méně lidí se ale bude start o zvířata, tím více starostí budou mít. Proto je důležité při vyřazování lidí se dívat, jak umějí lidé pracovat.

Soutěžící:

Michal Páleník – nezaměstnaný
Milan Buriánek – zootechnik – Největší protiva, řvoun na Farmě.
Miroslav Tyrš – opravář strojů
Jakub Reithmaier – student
Michaela Králová – vedoucí lihovaru
Sára Sihelská – nezaměstnaná
Jana Kadeřávková – striptérka
Jana Stránská – barmanka
Libuše Vostrá – prodavačka – Umí nejlépe balit cigarety.
David Hudák – manažer
Jiří Král – Administrátor reklamního systému
Šárka Havrlíková – servírka

A výherce dostane milion korun :-). Kdo by ho nechtěl, že ?

A hned v posledním díle si rozdělili práci a kluci začali stavět postele a kadibudku, holky prášili peřiny a matrace. Je vidět, že práce jim jde od ruky. Přivítací hostinu, kteou si farmáři šetřili, Terezka odnesla a jako Farmáře týdne zvolila Milana. Ten dostal luxusní obydlí a vybere 2 sluhy, kteří budou spát ve stodole.

Farma Tv Nova

««« Předchozí text: VIP prostřeno poslední díl online Následující text: Druhý život slovenský seriál »»»

| 10. 6. 2012 Ne 07.46 | Česká televize archiv | 16275x

reaguj[1] Farma
Marie mejl 5. 7. 2012 Čt 12.06

DOBRÝ DEN VŠEM NA FARMĚ !! CHCI VÁM ZATÍM PODĚKOVAT,ŽE SE TAM NEHÁDATE A IKDYŠ PŘÍDE PONORKOVÁ NEMOC,TO JE NORMÁLNÍ ŽE SE VIKŘIČÍTE,ALE PAK JEDE SE DÁL.PO BOUŘCE BÝVA VŽDI HEZKY-PROSTĚ ČISTEJ VZDUCH.VĚŘÍM ŽE TO TAK NEDOJDE ,JAK BYLA FARMA NA SLOVENSKU,MUSELA SEM TO PŘEPNOUT,NEBO MI BYLO OPRAVDU STOHO ZLE !!! PŘEJI VÁM ABY STE MNĚLI HEZKÉ SPOMÍNKY A MI DIVÁCI TÉŠ !! ČAUKY !! :-) :-D

reaguj[2] farma
plivova .olga mejl 30. 7. 2012 Po 10.24

dobry den.kuba domu.nebudu ho ponizovat,divaci si jiste o nem mysli sve.OLA. :-(

reaguj[3] KUBA
jindra mejl 31. 7. 2012 Út 18.19

Kuba je neskutečně nevychovaný, rozmazlený a necharakterní nechce nic dělat, nic neumí, škoda, že už není vojna – ta mu chybí, snad brzo skutečně vypadne a v týdnu zažije od kolektivu, co si zaslouží. Nechápu, proč tam šel, když je nemakačenko a rozmazlený! :-( :-( :-(

reaguj[4] KOMEDIE
Radek mejl 7. 8. 2012 Út 15.02

Je to v podstatě šaškárna a je vidět, že nikdo z nich není charakter – i když se snaží tak ukazovat. Však uvidíme v následných dílech , že špatné lidské vlastnosti mají všichni!

reaguj[5]
Venda 19. 8. 2012 Ne 22.42

Tak koho vybere Kubí, že se vrátí na Farmu ? Já myslím, že Libušku nebo Milana :-) aby bylo veselo.

reaguj[6]
Jana 23. 8. 2012 Čt 12.36

Konečně byl vrácen do hry Milan at je třeba řvoun ale ze všech nejvíc toho pro farmu udělal. Fandím mu výhru jsi zaslouží nejvíc. Martine vyhraj to!!!! :-P :-P :-P

reaguj[7] Kdo vyhrál farmu na nově
Venda 23. 8. 2012 Čt 21.29

Kdo vyhrál farmu na nově ? Já už to vím !!!! :-P

reaguj[8] hrůza
jitka mejl 23. 8. 2012 Čt 21.46

po dnešním díle je mě z toho smutno, když po odchodu všech soutěžících z farmy kamera ukazovala všechny prostory a ten nepořádek jak všude zůstal, ukázkový bordel! Tak se tam nikdo nic nenaučil, chudák hospodář ten si dá než to uklidí......

reaguj[9] Zmanipulovaný
Monika mejl 23. 8. 2012 Čt 21.54

[11] Venda:Je mě líto, že Jirka vypadnul bez duelu a navíc mám pocit, že vždy když měla jít do duelu Šárka, tak tam televize někoho nového dala, aby tomu zabránila. Dnes mě vadí, že poslední otázka byla v duelu vypracovaná tak, aby ji Milan neměl šanci uhádnout.

reaguj[10]
Jana mejl 23. 8. 2012 Čt 23.35

Po přečtení výše posledních dvou komentářů Jitky a Vendy se s nimi plně ztotožňuji a ještě přidávám : zastávám se a zároveň fandím Milanovi i Libušce, oba umí makat a ukázalo se v této show jaký vztah má mladá generace ku starší ! Frackové ukecaní, líní – frajeři David a Mirek, lenoch Kuba a mladé frajerky drzé ožralice Sára a Jana, jen snad pracovitá Šárka, Michala a nakonec i striptérka Jana jaksi by obstály. Tereza vynikající, jako vždy ! Výhru přeji napůl Michalovi a Šárce – oba si zachovali slušnost a pracovitost !

reaguj[11] farma
Věra mejl 23. 8. 2012 Čt 23.55

pobavil mně Jiří,on jediný spravedlivý, všem říkal pravdu:-( jen tu svoji a nikdo mu to nevěří, konečně vypadl a dostal to o co si koledoval, pan spravedlivý:-)) :-D [11] Venda:

reaguj[12]
jarmila mejl 24. 8. 2012 Pá 13.17

Jen chci říci ,že jestli se na ty díly dívali všichni ti rádoby farmáři tak kromně 3lidí to byli všichni pokrytci a nejvíce Jirka který si dopředu naplánoval jak vyhraje a utřel ,ale to mu patří už jen proto ,že neustále zesměšňoval Libušku a Milana je to drzý fracek .Když uváděli 1 díl a ti co stavěli kadibudku byli směšní řezat pilou desku od spodu to fakt může napadnout jen analfabeta.Když byl Mirek farmář tak se chvástal jak za Kubu poseče louku a o sečení nemůže být ani řeč .Bylo správné vrátit Milana do hry i když ta rozhodující otázka nahrála Šárce .I Libuška je určitě pracovitý člověk a je dobře že vzala peníze.Michala to neměla vzdávat pro Kubu bylo mi jí líto .Výhru přeji Michalovi ne Šárce ta se dostala jen proto tak daleko ,že se líbila chlapům a hrála na dvě strany .A ty mladé holky to byly jen hloupé kačeny a i když shazovali tu slečnu striptérku tak si myslím ,že po tu dobu co tam byla si vše plnila bez blbých keců.Jen doufám ,že se poučí a i když se soutěží nemusí být hulváti.

reaguj[13]
jarouš 24. 8. 2012 Pá 15.30

mno farma -dobrá reality show přál jsem výhru milanovi sice měl ty svoje záchvaty ale těm mladejm frackům to neuškodí nemaj žadnej respekt ani úctu ke starším.Libuška udělala jen dobře že jsi vzala ty prachy já bych to taky tak udělal.Jen mě mrzí že se míchalka vyměnila za kubího a jestli si tohle někdy přečte tak jí chci vzkázat jsi krásná chytrá žena.tak bojuj v životě a nebud tak moc hodná a obětavá. :-)

reaguj[14]
Jana mejl 24. 8. 2012 Pá 20.15

Také mi vrtá hlavou -reality show – přímý přenos posledního duelu – texta jak mám rozumět tomu, že Michal a Šárka odcházeli do svých duel.chatek na noc už ve čtvrtek a souboj je až v neděli ????? M ůže nám to někdo vysvětlit ? ;-)

reaguj[15] Blbost je Farma
sima mejl 26. 8. 2012 Ne 20.33

jeto pekna kravina jak nekdo na takove veci muze koukat kdyz to nema hlavu ani patu hruza .......kdyz se rekna farma tak se ma nani makat a starat se o zvirata a tak a ne ze se ti tam budou hadat atd a chudaci ti rirata :-| to uz je lepsi cambek nebo hospudka a nebo uz i ta Helena je lepsi kdybi to lepe udelali myslim to starani o tu farmu tak byto bylo lepsi nezli tototo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|