Poslední díl




Olympijské hry 2012 program



A je to tady. Olympijské hry 2012. Program k dispozici pro všechny ke stažení. Vše přehledně den po dni, v přesné časy. Podívejte se na neuvěřitelné výkony sportovců. Utekl vám některý sport ? Najděte si ho v našem archivu ! Nebo sledujte přenosy online.

Olympijské hry 2012 program

28.7. 9:15 (8:15) střelba – ženy vzduchová puška 10 m – kvalifikace
28.7. 10:00 (9:00) stolní tenis – ženy dvouhra – zápasy ve skupinách
28.7. 10:00 (9:00) basketbal – ženy skupina A – Čína – Česko
28.7. 10:00 (9:00) plážový volejbal – ženy základní skupiny
28.7. 12:00 (11:00) veslování – muži  – rozjížďky
28.7. 12:00 (11:00) sportovní gymnastika – muži  – kvalifikace
28.7. 12:30 (11:30) tenis – muži dvouhra – 1. kolo
28.7. 12:30 (11:30) tenis – muži čtyřhra – 1. kolo
28.7. 12:30 (11:30) tenis – ženy dvouhra – 1. kolo
28.7. 12:30 (11:30) tenis – ženy čtyřhra – 1. kolo
28.7. 12:51 (11:51) plavání – ženy 400 m polohový závod – rozplavby
28.7. 13:30 (12:30) veslování – muži skif – rozjížďky
28.7. 14:20 (13:20) veslování – ženy skif – rozjížďky
28.7. 15:30 (14:30) plážový volejbal – ženy základní skupiny
28.7. 16:30 (15:30) sportovní gymnastika – muži  – kvalifikace
28.7. 21:00 (20:00) sportovní gymnastika – muži  – kvalifikace

29.7. 10:00 (9:00) plážový volejbal – muži základní skupiny
29.7. 10:00 (9:00) střelba – ženy vzduchová pistole 10 m – kvalifikace
29.7. 10:30 (9:30) sportovní gymnastika – ženy  – kvalifikace
29.7. 11:00 (10:00) plavání – ženy 100 m znak – rozplavby
29.7. 12:13 (11:13) plavání – ženy 100 m prsa – rozplavby
29.7. 12:15 (11:15) sportovní gymnastika – ženy  – kvalifikace
29.7. 12:30 (11:30) tenis – muži dvouhra – 1. kolo
29.7. 12:30 (11:30) tenis – muži čtyřhra – 1. kolo
29.7. 12:30 (11:30) tenis – ženy dvouhra – 1. kolo
29.7. 12:30 (11:30) tenis – ženy čtyřhra – 1. kolo
29.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 1
29.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 2
29.7. 14:30 (13:30) vodní slalom – muži C1 – rozjížďky
29.7. 15:24 (14:24) vodní slalom – muži K1 – rozjížďky
29.7. 15:45 (14:45) sportovní gymnastika – ženy  – kvalifikace
29.7. 17:30 (16:30) sportovní gymnastika – ženy  – kvalifikace
29.7. 21:00 (20:00) sportovní gymnastika – ženy  – kvalifikace

Archiv 2012 – Olympijské hry 2012 program

30.7. 10:00 (9:00) plážový volejbal – ženy základní skupiny
30.7. 10:00 (9:00) střelba – muži vzduchová puška 10 m – kvalifikace
30.7. 10:00 (9:00) střelba – muži skeet – kvalifikace
30.7. 10:30 (9:30) judo – muži do 73 kg – o postup z 64
30.7. 11:20 (10:20) veslování – ženy dvojskif – rozjížďky
30.7. 11:40 (10:40) veslování – muži čtyřka bez kormidelníka – rozjížďky
30.7. 12:06 (11:06) plavání – ženy 200 m polohový závod – rozplavby
30.7. 12:15 (11:15) basketbal – ženy skupina A – Česko – Turecko
30.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 3
30.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 4
30.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 1
30.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 2
30.7. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 1
30.7. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 2
30.7. 14:30 (13:30) vodní slalom – muži C2 – rozjížďky
30.7. 15:12 (14:12) vodní slalom – ženy K1 – rozjížďky
30.7. 21:00 (20:00) plážový volejbal – ženy základní skupiny

31.7. 10:00 (9:00) plážový volejbal – muži základní skupiny
31.7. 10:00 (9:00) střelba – muži skeet – kvalifikace
31.7. 10:30 (9:30) judo – muži do 81 kg – o postup z 64
31.7. 11:00 (10:00) plavání – muži 100 m volný způsob – rozplavby
31.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 5
31.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 6
31.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 3
31.7. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 4
31.7. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 3
31.7. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 4
31.7. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 1
31.7. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 2
31.7. 15:45 (14:45) box – muži do 64 kg – o postup z 32
31.7. 22:45 (21:45) box – muži do 64 kg – o postup z 32

1.8. 10:00 (9:00) střelba – ženy pistole 25 m – kvalifikace
1.8. 12:10 (11:10) plavání – ženy 200 m prsa – rozplavby
1.8. 12:30 (11:30) tenis – páry smíšená čtyřhra – 1. kolo
1.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 5
1.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 6
1.8. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 5
1.8. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 6
1.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 3
1.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 4
1.8. 15:30 (14:30) plážový volejbal – ženy základní skupiny
1.8. 21:00 (20:00) basketbal – ženy skupina A – Chorvatsko – Česko
1.8. 21:00 (20:00) plážový volejbal – ženy základní skupiny

2.8. 10:30 (9:30) judo – muži do 100 kg – o postup z 64
2.8. 11:30 (10:30) střelba – muži rychlopalná pistole 25 m – kvalifikace
2.8. 12:10 (11:10) plavání – muži 100 m motýlek – rozplavby
2.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 7
2.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 8
2.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 5
2.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 6
2.8. 21:00 (20:00) plážový volejbal – muži základní skupiny

3.8. 10:00 (9:00) střelba – muži puška 50 m – vleže – kvalifikace
3.8. 11:00 (10:00) atletika – muži koule – kvalifikace
3.8. 11:05 (10:05) atletika – ženy sedmiboj – 100 m př.
3.8. 11:27 (10:27) plavání – muži 1500 m volný způsob – rozplavby
3.8. 11:30 (10:30) střelba – muži rychlopalná pistole 25 m – kvalifikace
3.8. 11:45 (10:45) atletika – ženy 100 m – rozběhy
3.8. 12:15 (11:15) atletika – ženy sedmiboj – výška
3.8. 12:15 (11:15) atletika – muži 400 m př. – 1. kolo
3.8. 12:20 (11:20) atletika – muži kladivo – kvalifikace
3.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 9
3.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Finn – závod 10
3.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 7
3.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 8
3.8. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 7
3.8. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 8
3.8. 20:00 (19:00) atletika – ženy sedmiboj – koule
3.8. 20:10 (19:10) atletika – ženy disk – kvalifikace
3.8. 20:50 (19:50) atletika – muži dálka – kvalifikace
3.8. 21:45 (20:45) atletika – ženy sedmiboj – 200 m
3.8. 23:15 (22:15) basketbal – ženy skupina A – Česko – USA

Záznam všech pořadů : Olympijské hry 2012 program

4.8. 10:00 (9:00) triatlon – ženy individuální závod – FINÁLE
4.8. 10:00 (9:00) střelba – ženy puška 50 m – tři polohy – kvalifikace
4.8. 11:00 (10:00) dráhová cyklistika – muži sprint – kvalifikace
4.8. 11:05 (10:05) atletika – ženy sedmiboj – dálka
4.8. 11:20 (10:20) atletika – ženy tyč – kvalifikace
4.8. 11:35 (10:35) atletika – muži 400 m – 1. kolo
4.8. 12:40 (11:40) atletika – ženy sedmiboj – oštěp
4.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 9
4.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 10
4.8. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 9
4.8. 13:00 (12:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 10
4.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 7
4.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 8
4.8. 15:00 (14:00) trampolíny – ženy individuální – kvalifikace
4.8. 21:35 (20:35) atletika – ženy sedmiboj – 800 m

5.8. 10:00 (9:00) střelba – muži trap – kvalifikace
5.8. 12:00 (11:00) atletika – ženy maraton – FINÁLE
5.8. 12:15 (11:15) basketbal – ženy skupina A – Angola – Česko
5.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 9
5.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 10
5.8. 15:00 (14:00) jachting – muži Finn – závod 11
5.8. 16:00 (15:00) synchronizované plavání – ženy
5.8. 20:00 (19:00) atletika – ženy 400 m př. – 1. kolo
5.8. 20:05 (19:05) atletika – muži výška – kvalifikace

6.8. 10:00 (9:00) střelba – muži puška 50 m – tři polohy – kvalifikace
6.8. 10:00 (9:00) střelba – muži trap – kvalifikace
6.8. 11:05 (10:05) atletika – ženy 100 m př. – 1. kolo
6.8. 11:50 (10:50) atletika – muži 800 m – 1. kolo
6.8. 12:45 (11:45) atletika – ženy 1500 m – 1. kolo
6.8. 13:00 (12:00) jachting – muži Laser – závod 11
6.8. 14:00 (13:00) jachting – ženy Laser Radial – závod 11
6.8. 15:30 (14:30) střelba – muži trap – kvalifikace
6.8. 16:00 (15:00) synchronizované plavání – ženy dvojice

7.8. 10:30 (9:30) rychlostní kanoistika – muži K4, 1000 m – rozjížďky
7.8. 10:46 (9:46) rychlostní kanoistika – muži C2, 1000 m – rozjížďky
7.8. 11:00 (10:00) atletika – ženy oštěp – kvalifikace
7.8. 11:00 (10:00) dráhová cyklistika – muži keirin – 1. kolo
7.8. 12:30 (11:30) triatlon – muži individuální závod – FINÁLE
7.8. 12:50 (11:50) atletika – muži 200 m – 1. kolo
7.8. 13:00 (12:00) jachting – muži RS-X – závod 11
7.8. 14:00 (13:00) zápas – muži řecko-římský do 96 kg – eliminace
7.8. 16:30 (15:30) vzpírání – muži nad 105 kg – finále B
7.8. 20:00 (19:00) vzpírání – muži nad 105 kg – FINÁLE

8.8. 11:00 (10:00) atletika – muži tyč – kvalifikace
8.8. 11:00 (10:00) atletika – ženy kladivo – kvalifikace
8.8. 11:10 (10:10) atletika – muži desetiboj – 100 m
8.8. 12:10 (11:10) atletika – muži desetiboj – dálka
8.8. 12:35 (11:35) atletika – ženy 800 m – 1. kolo
8.8. 13:50 (12:50) atletika – muži desetiboj – koule
8.8. 16:00 (15:00) cyklistika BMX – ženy individuální závod – kvalifikace
8.8. 19:00 (18:00) atletika – muži desetiboj – výška
8.8. 20:05 (19:05) atletika – muži oštěp – kvalifikace
8.8. 22:30 (21:30) atletika – muži desetiboj – 400 m

9.8. 10:00 (9:00) atletika – muži desetiboj – 110 m př.
9.8. 10:30 (9:30) atletika – ženy výška – kvalifikace
9.8. 10:55 (9:55) atletika – muži desetiboj – disk
9.8. 13:00 (12:00) plavání – ženy 10 km maraton – FINÁLE
9.8. 13:55 (12:55) atletika – muži desetiboj – tyč
9.8. 19:30 (18:30) atletika – muži desetiboj – oštěp
9.8. 22:20 (21:20) atletika – muži desetiboj – 1500 m

10.8. 20:10 (19:10) atletika – ženy 4×400 m – 1. kolo

11.8. 9:45 (8:45) moderní pětiboj – muži individuální – šerm
11.8. 13:30 (12:30) horská kola – ženy individuální závod – FINÁLE
11.8. 14:20 (13:20) moderní pětiboj – muži individuální – plavání
11.8. 16:20 (15:20) moderní pětiboj – muži individuální – jezdectví
11.8. 18:00 (17:00) atletika – ženy chůze 20 km – FINÁLE
11.8. 19:45 (18:45) moderní pětiboj – muži – kombinace střelba/běh

12.8. 9:00 (8:00) moderní pětiboj – ženy individuální – šerm
12.8. 12:00 (11:00) atletika – muži maraton – FINÁLE
12.8. 13:35 (12:35) moderní pětiboj – ženy individuální – plavání
12.8. 14:30 (13:30) horská kola – muži individuální závod – FINÁLE
12.8. 15:35 (14:35) moderní pětiboj – ženy individuální – jezdectví
12.8. 19:00 (18:00) moderní pětiboj – ženy  – kombinace střelba/běh

To co v televizi nebylo : Olympijské hry 2012 program

««« Předchozí text: Česko na talíři recepty Následující text: Čt4 sport online vysílání »»»

| 23. 7. 2012 Po 20.20 | Poslední díl | 1353x

reaguj[1] Olympijské hry program
Venda 29. 7. 2012 Ne 11.08

Tak Šárka je boží, a držím palce v dalších oborech. Škoda že Kvitová nevyhrála, Tak uvidíme co Štěpánek a co vystřelí Marušková ! Držím vám palce

Přidej komentář!



Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|