Poslední díl
Masterchef recepty videoStaňte se profesionálním kuchařem. Že si vaříte jen doma v kuchyni pro sebe a svou rodinu ? Nevadí ! Právě z takových lidí se stanou kuchařské hvězdy. Stačí uvařit nejlepší recepty a právě vy můžete vyhrát milion korun a vlastní kuchařku s vlastními recepty. Masterchef recepty video

V porotě zasednou šéfkuchaři, kteří vaří pro nejslavnější české hotely – Jiří Štift, Martin Korbelič, Radek Šubrt.

Pořad bude moderovat známá modelka Daniela Peštová. I když dlouho váhala, nabídku přijala a uvidíme, jak se zhostí úkolu.

Princip pořadu: Soutěžící budou muset uvařit jídlo vždy na určité téma. Musí si poradit s rybou, klasickou českou i světovou kuchyní. Přísná porota potom ochutná jejich výtvory a vybere nejlepšího kuchaře. Ostatní postupně vypadávají, až zůstane nejlepší kuchař ze všech. Uvidíte, jak lze ozvláštnit i tradiční jídla jako je svíčková nebo řízek, aby jídlo chutnalo skvěle a netradičně.

Gastrnomické pořady jsou oblíbené v celém světě. Pořad Masterchef si získala milionu fanoušků po celém světě. Pořad se bude vysílat každou neděli v 20.20 po Televizních novinách. I v Česku jsou velmi oblíbené vařící pořady. Velkou sledovaností se pyšní Ano šéfe, Prostřeno i Babicovy dobroty. Uvidíme, jak si povede pořad Masterchef.

Masterchef recepty
Zde najdete recepty z pořadu Masterchef

Masterchef recepty video

««« Předchozí text: Seriál Základka online video herci Následující text: Liga mistrů 2012-2013 »»»

| 22. 8. 2012 St 21.43 | NOVA Tv | 6954x

reaguj[1] Masterchef online recepty
Dušan 7. 9. 2012 Pá 10.17

Moc dobrá a povedená show Masterchef online. Škoda, že jsem se nepřihlásil. Umím vařit docela dobře. Tak třeba do druhého dílu.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|