Poslední díl
Očima Josefa Klímy email kontaktZnámý novinář Josef Klíma má nový pořad. Každou středu večer uvede vlastní pořad Očima Josefa Klímy. Nebude zde hledat žádnou korupci ani neetické politické chování, ale bude se prát za práva diváků a hledat šizení zákazníků.

Podívejte se, zda prodejci neošidili právě Vás ! – Očima Josefa Klímy email kontakt Máte námět? Napište do pořadu

První díl uvede televize prima ve středu 22.2.2014 v 21.30. Josef Klíma navštíví benzínové stanice a ukáže Vám, jak Vám mohou prodejci ošidit aniž byste to tušili. Důležité je vždy proto jen jedno – hlídat si vše – markovanou cenu, vrácené peníze a překontrolovat před odchodem svou účtenku. jedině tak můžete zabránit nekalostem některých prodejců.

Josef Klíma vyrazí do terénu maskován a se skrytou kamerou, aby natočil to, co by veřejnost vidět neměla. Podívejte se, jak šidí prodejci u benzínek, taxikáři, prodavači na tržnicích i podnikatelé vyrábějící výrobky, které každodenně používáte.

Natočeno bylo 8 dílů pořadu, pokud se pořad chytne, přibudou další epizody. Všichni věří, že Josef Klíma na televizi Prima zakotví a jeho pořad bude patřit mezi sledované večerní pořady. Pokud máte jakýkoliv podmět, napište do pořadu.

Poslední díl – Očima Josefa Klímy email kontakt

Očima Josefa Klímy Email: ocimajosefaklimy@iprima.cz
Očima Josefa Klímy Kontakt: facebook.com/ocimajosefaklimy

««« Předchozí text: Máme rádi Česko 2014 otázky Následující text: Xfactor 2014 online archiv castingy »»»

| 19. 1. 2014 Ne 11.35 | Poslední díl, Prima tv archiv | 9866x

reaguj[1]
HELENA mejl 28. 1. 2016 Čt 15.29

Dobrý den pane Klímo,zaujala mě reportáž,která se týkala pejska,který vyhledával štěnice.Chtěla bych Vás poprosit zda-li by jste mi mohl poslat kontakt na tu paní,která tohoto pejska vlastní. Máme totiž také moc šikovného pejska a nevíme jakým způsobem se toto vyhledávání štěnic dá naučit. Otevíráme ubytování,tudíž by se nám to moc hodilo.

Děkuji za odpověď. Knopp-Kostková

reaguj[2]
anna mejl 20. 4. 2016 St 18.18

Pane Klíma, vždy jsem si vás vážila a brala vás jako objektivního a seriozního redaktora, ale to co předvádíte ve vašem pořadu poslední dobou, tak to je neskutečné. To soutěžíte s Tv 1 kdo z vás zvítězí v kydaní špíny na prezidenta ??? V útery ve vašem pořadu to byl vrchol. Nezdá se vám, že překračujete etické meze slušnosti ??? To si myslíte, že vás budou lidi za to chválit, že si ventilujete svojí zášť na prezidenta v pořadu který má vlastně řešit důležité lidské kauzy a né se ztrapňovat honem na hlavu tohoto státu ??? Nestydíte se ??? Kde se ztratil ten objektivní a slušný reporter ???? ??? Většinou na něj kydají špínu ti kteří mu nesahají ani po kotníky.
Vzpamatujete se konečně !!!!! :-| :- Kozlová

reaguj[3]
pavel mejl 31. 8. 2016 St 15.18

Dobrý den pane Klímo, nechtěl byste se v některém ze svých pořadů chuť povrtat v problematice zavedení parkovacích zón na Jarově na Praze 3 ?

Je to velká sviňárna MÚ Prahy 3 vůči lidem … určitě nejsem sám, komu to leží v žaludku, otázkou je, jestli je to pro Vás dostatečně silné a nosné téma.

Zdraví Pavel Ševčík, Praha 9

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|