Poslední díl
Tchýně na Barrandově Monika ŠtikováNa Barrandově můžete shlédnout nový zábavný pořad Tchýně. ten má nejen pobavit, ale taky poučit. Do problémové rodiny, která má problémy s dluhy, dětmi, sousedy, příbuznými nebo úřady, zavítá rozumná Tchýně (Monika štiková), která rodině poradí. Sledujte pořad každou středu kolem 21:20. Tchýně na Barrandově Monika Štiková

Monika Štiková se snaží nastolit v rodině jasný řád ! Většinou se jí to podaří, ale je důležité, aby chtěla i rodina. Po jejím odchodu za několik dnů, by rodina měla lépe.

Pokud má rodina problémy s dluhy, snaží se zjistit, kde by rodina mohla ušetřit a kde si více vydělat. V rodině s postiženým dítětem poradí matce, jak uspořádat denní program tak, aby matce zbývalo více času pro sebe a pro ostatní rodinu.

Monika Štiková je matka svérázné Ornelly Štikové, o které pravidelně informuje nejeden bulvár. Pokud si poradila se svou dcerou, poradí si i s ostatními problémy.

Nicméně mnoho diváků pořad kritizuje. Nejprve se jí nezamlouvá samotná Tchyně. Monika Štiková není ta pravá osoba, která by mohla rozhodovat o problémech ostatních. sama nezvládá svou dceru Ornellu, která byla milenkou a nyní manželkou staršího podnikatele Kokty. Štiková máš špatnou mluvu. Nemluví spisovně, často jí nejde rozumět !!!

Pořad je kopií slovenského pořadu Svokra, který je ale daleko úspěšnější. Televize Markýza vhodně zvolila svou slovenskou Tchyni. Jde o rozumnou, milou a starostlivou paní. narozdíl od české Tchýně.

První díl pořadu si nenechalo ujít přes 200 000 diváků, to dělá jeden z úspěšných pořadů televize Barrandov. Uvidíme, zda se pořadu Tchyně povede minimálně stejně tak, jako v prvním díle.

Vybrané díly můžete shlédnout v archivu televize Barrnadov, kde je připojena diskuse a můžete s ostatními lidmi diskutovat, co si o pořadu myslíte. Připojte i Vy Váš názor do pořadu Tchyně na Barrnadově diskuse. Tchýně na Barrandově Monika Štiková

««« Předchozí text: Tv Barrandova Popelka archiv Popelka na Barrandově Následující text: Vychytávky Ládi Hrušky video online »»»

| 27. 8. 2015 Čt 21.13 | Prima tv archiv | 4997x

reaguj[1] Hnus.
Josef mejl 8. 12. 2015 Út 22.45

To co předvádí tchýně na barandovu je hnus.Já bych jí vyhodil s bytu .Její slovník nadávek je nehorazny.Jde vidět že paní Štiková vyrustala v hostinci.A nebo je to bývala šlapka.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|