Poslední díl
Doktor Martin druhá řada nové dílydoktor-martin

Každou neděli představí Česká televize druhou řadu oblíbeného pořadu Doktor Martin v hlavní roli s Miroslavem Donutilem. Líbí se Vám seriál? Podívejte se na to, co Vám uteklo. Martin Doktor druhá řada nové díly

Seriál Doktor Martin se natáčel v Beskydech v obci Velké Karlovice. Celkem se v 16ti dílném seriálu vystřídá 250 herců, a to je pořádná pálka.

V seriálu vystoupí Iva Janžurová, Lenka Vlasáková, Vilma Cibulková, Zuzana Bydžovská, Vojta Kotek, Zuzana Norisová, Roman Luknár, Zuzana Kronerová, Jitka Čvančarová, Jana Štěpánková, Gabriela Marcinková, Norbert Lichý, Tomáš Měcháček, Robert Mikluš, Milena Steinmasslová i Eva Leinweberová.

Doktor Martin se z Prahy dostane do vesnického prostředí, kde má sloužit jako obvodní doktor. Jeho pražská svérázná povaha dělá problémy vesničanům. A díky tomu vznikají humorné příležitosti. Nové díly přinesou další řešení zdravotních i vztahových problémů, které doktor Martin řeší po svém, svým arogantním a bezcitným způsobem. Brzy ale pozná, že svou povahu bude muset změnit, aby na vesnici mezi obyvateli přežil.

Drby ze zákulisí:
Když se seriál natáček bylo velké horko. Miroslav Donutil přesto musel chodit pouze v saku, košili a kravatě. A nebyl to žádný med. Na přímém sluníčku musel strávit několik hodin. Naopak byly dny, kdy bylo ošklivé počasí a teplota se pohybovala i kolem 5 stupňů. I v tomto počasí musel Donutil pouze sako, košili a kravatu.
Za seriál inkasoval honorář ve výši 1,2 až 1,5 milionu korun. A to je docela dobrá zpráva. Nicméně se nesmí zapomenout, že Donutil hraje ještě v divadle v Praze, kam musel z Beskyd dojíždět. A to taky nebylo jednoduché.
Miroslav Donutil nemá řidičák ! Veškeré scény s jízdou v autě za něho jede jeho dvojník nebo se díky triku kamerám vše dokonale skryje. V žádném seriálu auto prostě neřídil. I proto ježdění mezi Prahou a Beskydy bylo náročné. Má svého řidiče.
Část pořadu se točilo v kostelíku ve Velkých Karlovicích. Filmaři udělali v kostelíku nepořádek a tak je pan farář vyhodil a s dalšími natáčecími dny nedal souhlas. I to byl pořádný průšvih.

Doktor Martin druhá řada nové díly

Doktor Martin místa natáčení – Velké Karlovice, okolí Beskyd …

««« Předchozí text: Kolotoč v kuchyni moderátor Kuchař online diskuze

| 28. 8. 2016 Ne 10.02 | Česká televize archiv | 2253x

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|